Hesaplarımıza Gönderilen Türk Takipçiler gerçek kişiler mi?

Tüm sosyal hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler. %100 organik takipçilerdir. Bizim sizin gibi sosyal medya kullanan insanlardır. Fake profilleri kesinlikle barındırmıyoruz.

Neden Takipçi Almalıyım ?

Eğer ki fenomen olma merdiveninde yukarı çıkmak istiyorsanız, bu sizin için çok basit bir hale gelecek. Almış olduğunuz Takipçi ve benzeri hizmetler sayesinde bir anda binlere hatta yüz binlere erişme şansını elde ediyorsunuz. Eğer ki şirketiniz, bir butik hesabı işletiyorsanız Instakib üzerinden almış olduğunuz hizmetlerin kalitesi ile beraber hem kurumsallaşmış hemde satışlarınızın gözle görülür derece arttığını göreceksiniz. Biz müşterimizin yanındayız. Bizimle birlikte bu yola başlayan binlerce mutlu müşteri arasından sizide görmek, yönlendirmek isteriz.

Sizi neden seçmeliyim ?

Sosyal medya hizmeti veren bir çok firma bu işi kurumsallık dışında yapmaktadır. Kurumsallık dışında yapılan ticarette ortaya haksız rekabet ve dolandırıcılık çıkmaktadır. Böyle durumlarda siz değerli müşterilerimizin zarara uğramaları ve üzülmelerini istemeyiz. Diğer takipçi satış sitelerinde yollanılan takipçiler bot takipçi iken sosyal medya alanında size her türlü hizmeti güvenle sunar. Telefon aracılığı ve mail aracılığı bile bizlerle anında irtibat kurabilirsiniz.

Bot takipçi nedir ?

Bot takipçi tamamen saysal rakam ifade eden fake profillerdir. Satın aldığınız Bot takipçiler sosyal medya hesaplarınızda rakamsal çoğunluk sağlar. Hiç bir etkileşimde bulunmazlar.

Satın aldığım takipçiler silinirmi ?

Buna %100 anlamda kimse garanti veremez. Fakat bizler son teknoloji API sistemleri ve her gün gelişen teknolojimiz sayesinde bunu minimum seviye olan %10 lara indirdik. Kayıplarınızı %0’ra indirmek için her gün çalışıyoruz.

Unfollow Nedir ?

Unfollow sosyal medya hesaplarında takibi bırakmak demektir. Satın aldığınız takipçiler organik olduğu için hesaplarınızı beğenmemeleri durumunda profillerinizi Unfollow yapabilirler. Bunu en aza indirmek yine sizin elinizde. Kullanıcıların seveceği paylaşımlar yaparsanız Unfollow yerine follow almaya başlarsınız.

size şifremi vermem gerekiyormu ?

Kesinlikle hayır. Bizler sizin şifreleriniz ile ilgilenmiyoruz. Sitemizden takipçi satın alma aşamasında sitemizin hiç bir alanında sizden şifre talep edilmez.

satın aldığım takipçiler hesabıma ne zaman gelir ?

Sitemizden takipçi satın aldınız ? Alım sonrası ödemeniz onaylanır onaylanmaz. 12 saat içinde satın aldığınız takipçiler hesaplarınıza yüklenir.

Size nasıl ödeme yaparım ?

Sitemize çeşitli ödeme kanalları ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerini arttırmak için her gün daha fazla çalışıyoruz. Alttaki listede ödeme seçeneklerini bulabilirsiniz.

  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Banka Havalesi ile Ödeme
  • Sonteklif üzerinden ödeme

Sonteklif ile Nasıl ödeme yaparım ?

Alta yer alan bağlantıya tıklayıp. Sonteklif üzerinde yer alan mağazamıza ulaşabilir seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Sontekliften alacağınız 5 k üzeri takipçilere 1 k biz hediye etmekteyiz. Üstelik Kredi Kartına 3 taksit ve istediğiniz banka üzerinden havale yapabilirsiniz.

NEED A SUPPORT?

We will answer you within 48 hours (Monday-Friday)

CREATE A TICKET

icon

1 888 5239 41 23

icon

support@demo.com

icon

http://vinagecko.com

E-Posta Bülteni

[wysija_form id='1']

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin